بازار سیاه

اموزش و دانلود

۴۰ دقیقه ابتدایی عنوان Fallout 4 را تماشا کنید

 ۴۰ دقیقه ابتدایی عنوان Fallout 4 را تماشا کنیدتریلر

پس از انتشار نمرات Fallout 4 شاید دیگر صبر برخی از بازی‌بازان برای تجربه این عنوان لبریز شده باشد. اگر شما هم جزو این افراد هستید، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
۴۰ دقیقه ابتدایی عنوان Fallout 4 را تماشا کنیدپس از انتشار نمرات Fallout 4 شاید دیگر صبر برخی از بازی‌بازان برای تجربه این عنوان لبریز شده باشد. اگر شما هم جزو این افراد هستید، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

چند ساعت بیشتر به انتشار یکی از مدعیان کسب عنوان بهترین بازی سال باقی نمانده است و اکثر بازی‌بازان برای تجربه این عنوان لحظه شماری می‌کنند. اگر تحمل همین چند ساعت باقی مانده را هم ندارید، پس بهتر است به تماشای این تریلر ۴۰ دقیقه بنشینید. با وجود تلاش‌های فراوان بتسدا برای جلوگیری از اسپویل بازی، به نظر می‌رسد سیل اسپویل‌ها از Fallout 4 تا لحظه انتشار بازی ادامه خواهد داشت.

چند دقیقه پیش شخصی به نام الکس که به نظر می‌رسد زودتر به بازی دسترسی یافته است، ۴۰ دقیقه ابتدایی بازی Fallout 4 در قالب ویدیویی در شبکه یوتیوب قرار داد. این تریلر شامل کات‌سین‌ها، ایجاد شخصیت بازی و همه موارد دیگری که در این ۴۰ دقیقه رخ می‌دهد می‌باشد.

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

تماشای آنلاین:

Video Player
00:00
39:12


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.